Formulaireدر صورت تمایل به ثبت به نام در یک یا چندین دوره آموزشی :

- این فرم را دانلود و کامل کنید،KlikKonid2

- کپی کارت شناسایی خود را به آن اضافه کرده،

- و آن ها را به آدرس این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ایمیل کنید. 

 

توجه : در صورتی مبتدی نبودن و تمایل به ثبت نام در سطوح بالاتر، لطفا کپی گواهی قبولی خود در امتحانات زبان فرانسه را به مدارک بالا الصاق کنید.

پرونده شما در اولین فرصت بررسی و در صورت تایید صلاحیت ثبت نام، اطلاعات لازم برای واریز حق ثبت نام با توجه به دوره آموزشی انتخابی و مطابق با جدول هزینه ها به شما ایمیل می شود.

به دنبال آن نام کاربری و کلمه رمزی دریافت خواهید کرد که شما را به پلتفورم موسسه ای-لیندی متصل کرده و امکان دسترسی و شرکت در دوره هایی که در آن ثبت نام کردید را می دهد. برای دنبال کردن کلاس ها، مرور دروس، ارائه تکالیف و شرکت در جلسات گروهی هم زمان یا غیر هم زمان به برنامه زمانی از پیش تعیین شده که هنگام ثبت نام در اختیارتان قرار داده شده رجوع کنید.


ابتدا نسبت به شناسایی نیاز خود اقدام کنید، دلایلی که شما را بر آن داشته تا یادگیری زبان فرانسه را آغاز کنید یا ادامه دهید را به خوبی بررسی کنید. نتیجه این بررسی کمک می کند تا دوره آموزشی عمومی یا تخصصی که مناسب موقعیت تان است را به درستی انتخاب کنید.

در صورتی که فکر می کنید قادر به انتخاب صحیح دوره متناسب با نیاز خود نیستید، می توانید با ارسال ایمیل به آدرس این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ویا تماس تلفنی به شماره 33695724553+ پرسش های خود را مطرح کنید.