درباره ما

دانش جویان ما

شکل های برگزاری دوره ها

متخصصان مادرباره ما 

 

پیشرو در آموزش از راه دور، ای-لیندی یک موسسه آموزش آنلاین زبان فرانسه است. ای-لیندی دارای انحصار آموزش الکترونیکی-تعاملی-چند رسانه ای زبان فرانسه عمومی و تخصصی در کشور فرانسه است. این نوع آموزش که در اروپا و آمریکا رو به شکوفایی فزاینده است، روشی است که در آن، ابزارهای انفورماتیکی و تکنولوژی های چند رسانه ای به خدمت یادگیری موثر در می آیند. بزرگترین دانشگاه های دنیا در پی به کارگیری آن هستند.

با توجه به این که ای-لیندی یک موسسه مجازی زبان است، تمامی دوره های آموزشی را به روش ای-لرنینگ برگزار می کند، بنابراین محدودیت جغرافیایی در آن هیچ معنایی ندارد. دانشجو یا شاغل همگی امکان ثبت نام آنلاین و شرکت در کلاس های آموزش زبان فرانسه را از راه دور دارند. ای-لیندی در حال گسترش فعالیت های خود در سطح بین المللی است.  

 

eCoursInteractif

 

 

 

 

 


دانش جویان ما

 

Monde

 

دانشجویان ما چه کسانی هستند ؟

تمامی کسانی که مایل به یادگیری زبان فرانسه هستند.

دانشجویانی که در نظر دارند تحصیلات دانشگاهی خود را در فرانسه یا یکی از کشورهای فرانسه زبان آغاز و یا دنبال کنند.

فارغ التحصیلانی که در نظر دارند  تحصیلات تکمیلی خود را در یک رشته تخصصی نظیر حقوق، پزشکی، مهندسی، مدیریت، تجارت، علوم سیاسی، هتل داری، توریسم ،مد و غیره در سطوح بالاتر دنبال کنند و نیاز به یادگیری زبان فرانسه تخصصی دارند.

گردشگرانی که مایلند پیش از سفر به کشور فرانسه از طریق شبیه سازی موقعیت های ارتباطی با زبان فرانسه آشنا شوند.

کسانی که مایلند خود را برای فعالیت و کار در محیط های حرفه ای فرانسه زبان آماده کنند.

شاغلانی که نیاز دارند جهت فعالیت مستقل در کشور فرانسه و یا همکاری با شرکت های فرانسوی سطح شناخت خود را از محیط های کاری و حرفه ای اروپایی بالا ببرند.

هر نوع شرکت و موسسه دولتی یا خصوصی که در نظر دارد به جهت نیازهای خاصش، دوره های آموزش زبان فرانسه به مدیران، کارکنان و یا کارآموزان ارائه دهد و خود امکان راه اندازی و مدیریت دوره ها را نداشته باشد و مایل باشد این کار را به متخصصین ما در ای-لیندی واگذار کند.


شکل های برگزاری دوره ها 

 

شرکت در دوره های ما به شکل هایی مختلفی امکان پذیر است.

یادگیری مستقل از طریق منابع چندرسانه ای ارائه شده در تعامل با  برنامه آموزشی هوشمند که توسط متخصصان ما ساخته شده اند.

یادگیری خصوصی در  فضای آموزشی آنلاین با پشتیبانی مدرسی که در ارتباط مداوم هم زمان یا غیر همزمان با دانشجو باقی می ماند و یادگیری را برای دانشجو آسان می کند.

کلاس های همزمان آنلاین که در آن مدرس از طریق ویدئو کنفرانس، کلاس مجازی و یا در محیط آتلیه آموزشی آنلاین برای گروهی از دانشجویان به طور همزمان تدریس می کند.

 evolution

 

 

 

  

 


 متخصصان ما

 Tricompetences Persan

دوره های آموزشی هوشمند توسط متخصصین ما در حوزه آموزش زبان خارجی فرانسه، مهندسان آموزش الکترونیکی ساخته و اجرا می شود. ساخت و اجرای دوره ها شامل مراحل گوناگونی از جمله برنامه نویسی تا محتوا سازی و هدایت دانش جویان در مسیر یادگیری شان می شود.

برگ برنده ای-لیندی را در قابلیت های دوجانبه متخصصین اش می توان یافت. از طرفی اداره جنبه های آموزشی تدریس زبان های خارجی مانند انتخاب  صحیح متدهای تدریس در مراحل مختلف یادگیری، جلب توجه زبان آموز و زنده نگه داشتن انگیزه او از ابتدا تا پایان پروسه یادگیری، پرورش توانایی ها و از طرفی دیگر اداره جنبه های تکنولوژیکی همچون کاربرد صحیح کامپیوتر، وب و آموزش در محیط مجازی، ساخت و به کار گیری مولتی مدیا ، محتواسازی با استفاده از به روز ترین امکانات موجود عصر ما و همراهی دانشجویان از راه دور، مواردی هستند که به منظور بهبود کیفیت یادگیری مورد استفاده متخصصین ما قرار می گیرند.