تفاوت ما با سایر مراکز آموزش زبان در چیست؟

از آموزش حضوری تا آموزش آنلاین ، دلیل این تحول در چیست؟

چه مسیرهای آموزشی پیشنهاد می دهیم ؟

محتوای آموزشی ما به چند گونه ارائه می شود؟

- مستندات

- کلاس های ویدئویی

- کلاس های صوتی

- تست و آزمون

- بانک واژگان مولتی مدیا



 تفاوت ما با سایر مراکز آموزش زبان در چیست؟

 

تفاوت ما در انتخاب رویکرد نوینی از آموزش بر پایه به کارگیری تکنولوژی های روز دنیا می باشد.

با تلفیق تلاش و لذت یادگیری، شما را در پروژه یادگیری و تسلط بر زبان فرانسه همراهی می کنیم. با ای-لیندی محدودیت های جغرافیایی، زمانی و بودجه ای تا حد زیادی برطرف می شوند.

محل زندگی شما هر کجا که باشد : فرانسه، روسیه، برزیل، ایران، کانادا و یا حتی ژاپن، ما به شما از همسایه دیوار به دیوارتان نزدیک تریم.


 

از آموزش حضوری تا آموزش آنلاین ، دلیل این تحول در چیست؟

 

eLindi eFormation

ای-لرنینگ شیوه ای از آموزش از راه دور است که بیش از پیش در حال گسترش در سطح بین المللی می باشد، چرا که  این شیوه در مقایسه با شیوه سنتی حضوری مزایای بسیاری برای دانشجویان دارد و در بالا بردن کیفیت یادگیری بسیار موثر است.

امروزه دانشگاه ها، موسسات آموزش عالی و مراکز آموزشی کوچک و بزرگ، همگی در تلاشند که با اتصال به این موج  و با استفاده از تکنولوژی های اطلاهات و ارتباطات تحولی نو در امر آموزش ایجاد کنند و در مقابل رقیبان خود کارآمدتر از گذشته ظاهر شوند.

به طور کلی به کار گیری تکنولوژی های ارتباطی در آموزش، یکی از راه های لذت بردن از تلاش های مستمر به منظور تحقق یادگیری و بهبود نتیجه آن می باشد. این ابزار غنی سازی همه گونه های منابع آموزشی اعم از دیداری، شنیداری، گرافیکی، انیمیشن، اسناد و متون را در بر می گیرد و برای هر شخص این امکان را فراهم می سازد تا متناسب با نوع حافظه، ریتم و سرعت یادگیری مختص به خودش، درس ها را دنبال کند و در صورت نیاز آن ها را آزادانه و بدون محدودیت، دوره کرده و یا تمرین ها را تکرار کند.

موتور یادگیری در تعامل است. تعامل وسیله ای است برای جلب کردن تمرکز و توجه و به ویژه زنده نگه داشتن آن و ایجاد  تمایل در فهم و کسب دانش در طول دوره یادگیری. تعامل در یادگیری از طریق منابع آموزشی متنوعی ایجاد می شود، هر منبع برای یک هدف آموزشی خاص، با نظر مدرس و به کمک محتواساز رشته تکنولوژی آموزشی ساخته و در اختیار دانشجویان قرار می گیرد. از ابتدا تا انتهای این دوره دانشجو از طریق برنامه آموزشی خودکار هدایت شده تا یادگیری مطلوب و موثر حاصل شود. طبیعتا موفقیت در یادگیری نیازمند مشارکت دانشجو، تمایل و پیگیری او می باشد. مدرسان نیز به طور مستقیم و غیر مستقیم، آنلاین و یا در صورت نیاز حضوری برای پشتیبانی و همراهی دانشجویان در دسترس هستند.

در کلاس های سنتی، مدرس ناقل کلام یا فرستنده و دانشجو شنونده و یا به عبارتی گیرنده محسوب می شود، از این رو در این شیوه آموزش جایگاه محدودی برای فعالیت ذهنی دانشجو در زمان یادگیری در نظر گرفته شده است. دیرزمانیست که این متد کهنه و قدیمی ناکارامدی خود را ثابت کرده است. با در نظر گرفتن این موضوع که تکرار تدریس قادر به حل مشکلات یادگیری نیست چرا که این مشکلات بیشتر از اداره نادرست شناخت ها ناشی می شوند تا نبود دانش. ما پیشنهاد می کنیم که پیش از هر چیز زاویه دید خود را تغییر دهیم و شرایطی برای دانشجو فراهم کنیم که فاعل اصلی یادگیری شود. به این منظور، ابزار تکنولوژیکی گوناگون موجود در عصر حاضر، امکان یادگیری تعاملی موثر و جذاب را فراهم ساخته اند.


چه مسیرهای آموزشی پیشنهاد می دهیم ؟ 

 

منابع آموزشی که در کلاس های حضوری استفاده می شوند تنها از نوع خطی یک طرفه هستند، به این معنا که نقطه شروع، مسیر پیشروی و نقطه پایان از پیش تعیین شده است، در صورتی که منابع آموزشی پیشنهادی ما به گونه های مختلف طراحی می شوند و داری قابلیت ارائه در مسیرهای آموزشی یک طرفه، برگشت پذیر، خطی و چند شاخه متناسب با نوع درس و نیاز دانشجو می باشند.

- مسیرکاملا آزاد : سهولت دسترسی به منوی مطالب با امکان حرکت به جلو، عقبگرد و یا جهش از مطلبی به مطلب دیگر بی هیچ محدودیتی، تکرار تمرین ها و دوره دروس به دفعات دلخواه متناسب با ریتم و منطق یادگیری هر دانشجو. مثال : منابع آموزشی، منابع تحقیقاتی، دستورالعمل ها

 

 MasirAzad

 

 

- مسیر چند شاخه انتخابی : پاسخ دانشجو به سوالاتی که در ابتدای دروس گنجانده شده، در واقع انتخاب او، تعیین کننده مسیر آموزشی اوست. مثال : مطالعه موردی در شرایط چندگانه، انتخاب متناسب با سطح دانش در موضوع مورد آموزش، انتخاب متناسب با موضوع مورد علاقه

MasirChandgane

 

- مسیر خطی یک طرفه : همراهی مرحله به مرحله دانشجو از طریق مطالب و تمرین هایی که به یک ترتیب ویژه برنامه سازی شده و تنها با همان ترتیب دانشجو در مسیر یادگیری پیشروی می کند. مثال : آنالیز سیستماتیک موردی، آموزش گام به گام 

MasirKhatti


محتوای آموزشی ما به چند گونه ارائه می شود؟ 

 

- مستندات

- کلاس های ویدئویی

- کلاس های صوتی

- تست و آزمون

- بانک واژگان مولتی مدیا

 

مستندات :  

بنا بر اهداف آموزشی و نوع درس، هر سه مسیر آموزشی برای این نوع محتوا قابل اجرا است. مثالی از شکل ظاهری این نوع محتوای آموزشی را در شکل زیر می توانید مشاهده کنید.

documentation Persan

 

کلاس های ویدئویی : 

منابع ویدئویی سازماندهی شده و فصل بندی شده با امکان غنی سازی از طریق اطلاعات مربوط به ویدئو، لینک های مفید، دیاپوزیتیو، رفرانس های مستند و پخش همزمان آن در کنار ویدئو، یادگیری را به طور قابل توجهی تسهیل می کند. در این نوع یادگیری دانشجو مجبور نیست برای دیدن بخش مورد نظر، هر بار ویدئو را به طور کامل مشاهده کند، بلکه می تواند به راحتی از بخشی به بخش دیگر جهش کند، هر ویدئو متناسب با موضوع در دو سطح کلی و جزئی فصل بندی می شوند که از طریق منو نام فصل ها و ریز فصل ها در اختیار دانشجویان قرار می گیرد. ما در آموزش از طریق کنفرانس ها، سمینارها، فیلم برداری در یک کلاس حضوری، کلیپ های معرفی، انیمیشن ها از این روش استفاده می کنیم.

CoursVideo persan

 

کلاس های صوتی : 

منابع صوتی ما نیز دقیقا به مانند منابع ویدئویی سازماندهی و فصل بندی می شوند، با این تفاوت که در این نوع آموزش تنها صدا وجود دارد. در آموزش از طریق کتاب های صوتی، کلیپ های رادیوی و موسیقی پرکاربرد و موثر است.

CoursAudio Persan

 

تست و آزمون : 

ارائه بانک سوالات که به سه روش : تمرین ، خودارزیابی و ارزیابی قابل اجرا می باشد.

 

Evaluation Persan

 

 

بانک واژگان مولتی مدیا : 

بانک واژگان مولتی مدیا با ارائه منابع صوتی تصویری برای هر واژه تخصصی، لینک های مفید و نمایش ارتباط میان واژگان یادگیری را سریع تر و آسان تر کرده  و در واقع کار جستجو را به جای دانشجو انجام و نتیجه را در اختیار او قرار می دهد.

Lexique Persan