ثبت نام و شرکت در دوره ها به چه صورت انجام می شود؟

متدهای آموزشی ما با چه معیاری انتخاب شده اند؟

 

 

  

ثبت نام و شرکت در دوره ها به چه صورت انجام می شود؟

 

گام اول : ابتدا نسبت به شناسایی نیاز خود اقدام کنید، دلایلی که شما را بر آن داشته تا یادگیری زبان فرانسه را آغاز کنید یا ادامه دهید را به خوبی بررسی کنید. نتیجه این بررسی کمک می کند تا دوره آموزشی عمومی یا تخصصی که مناسب موقعیت تان است را به درستی انتخاب کنید.

گام دوم : فرم تکمیل شده ثبت نام را به همراه کپی یک کارت شناسایی (صفحه مشخصات پاسپورت، صفخه اول شناسنامه و یا کارت ملی ) به آدرس این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ایمیل کنید. در صورتی مبتدی نبودن و تمایل به ثبت نام در سطوح بالاتر، لطفا کپی گواهی قبولی خود در امتحانات زبان فرانسه را به مدارک بالا الصاق کنید.

گام سوم : پس از بررسی مدارک ارسال شده، در صورت تایید صلاحیت ثبت نام، اطلاعات لازم برای واریز حق ثبت نام با توجه به دوره آموزشی انتخابی و مطابق با جدول هزینه ها به شما ایمیل می شود.

گام چهارم : به دنبال آن نام کاربری و کلمه رمزی دریافت خواهید کرد که شما را به پلتفورم موسسه ای-لیندی متصل کرده و امکان دسترسی و شرکت در دوره هایی که در آن ثبت نام کردید را می دهد. برای دنبال کردن کلاس ها، مرور دروس، ارائه تکالیف و شرکت در جلسات گروهی هم زمان یا غیر هم زمان به برنامه زمانی از پیش تعیین شده که هنگام ثبت نام در اختیارتان قرار داده شده توجه بفرمائید.

گام پنجم : در شروع هر دوره یک سری منابع چند رسانه ای که با ظرافت و به منظور به کارگیری در محیطی تعاملی سناریوبندی شده اند در اختیار دانشجویان قرار می گیرد. در این منابع تمرین هایی گنجانده شده است که یادگیری شما را هدایت و تسهیل می کند. مسیر آموزشی که می تواند آزاد، چند شاخه یا خطی باشد بر اساس نوع درس و اهداف آموزشی از پیش توسط مهندسین آموزشی انتخاب شده است. 

e learning e Lindi introتوجه : از ابتدا تا پایان هر دوره صفحه ای تحت عنوان صفحه پرسش و پاسخ باز می شود که تمامی شرکت کننده گان دوره مورد نظر به آن دسترسی دارند، این صفحه مکانیست که شما می توانید پرسش های خود با موضوعات گوناگون همچون اشکالات درسی، چگونگی استفاده از پلتفورم، مشکلات فنی را عنوان کنید و یا حتی در صورت نیاز به همراهی و پشتیبانی شخصی درخواست قرار ملاقات تصویری و یا تلفنی با مدرس یا راهنمای درس داشته باشید، در کمتر از 24 ساعت پاسخ خود را دریافت خواهید کرد.

گام ششم : بر اساس موضوع درس و اهداف آموزشی آن،گروه های دانشجویی تشکیل می شود که شما عضو آن می شوید و از این طریق با هم کلاسی های خود در ارتباط قرار می گیرید و می توانید به تبادل اطلاعات و آموخته های خود پرداخته و یا تکالیف گروهی خود را انجام دهید. مدرس هر درس این گروه ها را مدیریت کرده و به تصحیح تمرین ها و تکالیف شما می پردازد. در سطوح پیشرفته،علاوه بر دسترسی به دروس و تمارین عادی شما در آتلیه های آموزشی و کلاس های ویرتوال غیر همزمان و گاها همزمان شرکت می کنید.

گام هفتم : آموخته های شما از طریق آزمون های آنلاین مورد ارزیابی قرار می گیرد و در صورت قبولی اجازه خواهید داشت برای دوره بعدی ثبت نام کنید. موسسه ای-لیندی گام به گام شما را همراهی و برای گذراندن امتحانات سراسری زبان فرانسه (دؚلف، دؘلف و ت-س-اف) که از سوی وزارت علوم و آموزش عالی کشور فرانسه برگزار می شود آماده می کند.


 

متدهای آموزشی ما با چه معیاری انتخاب شده اند؟

 

eLindiEModuleما معتبرترین متدهای زبان فرانسه عمومی و تخصصی کنشی، ارتباطی، چند رسانه ای را برای شما برگزیدیم. از آنجائی که این متدها در ابتدا برای آموزش حضوری تهیه شده بودند، با حفظ چهارچوب اصلی، متخصصین ما آن ها را برای آموزش از راه دور غنی سازی و بازسازی کردند. این متدها از سوی هیئت مشترک اروپایی مرجع زبان ها به رسمیت شناخته شده اند.